Sign in

Kapat
Create an Account

Sepete Eklenenler

Kapat
CWW TOYS : 0553 665 33 50 | 0850 340 02 99

Hakkımızda

Her Şey, Sadece Onlar İçin

Söz konusu çocuklarımız olduğunda, elimizden gelenin en iyisini yapmak isteriz. Onları hayata hazırlarken bir taraftan eğitimlerine önem verir, bir yandan oyun oynayabilmelerini isteriz.  olarak biz de; çocuklarımızın hayal güçlerini geliştirmek için pillere ihtiyaçları olmamasını, özgür bir oyun sahasında gerçek kimlikleri için ilk adımları atmasını istiyoruz. Çünkü biliyoruz ki her çocuk kendine özgü harika yeteneklere ve hayal güçlerine sahip.

 olarak oyuncaklarımızda çocuklarımızın sağlıklarına zarar gelmemesi, toksik maddelere maruz kalmamaları için antibakteriyel özelliğinden dolayı kayın ağacı kullandık. O minicik parmakların doğal dokuyu hissederken zedelenmesine gönlümüz razı olamazdı, biz de çivi, vida, zımba gibi ahşap dışı malzemeler yerine birbirine kenetlenen, dübel ve tutkalı seçtik.


Zamansız Oyuncaklar

En nostaljik kısmından bahsetmesek olmaz. Çocuklarımız; büyüyüp başarılı bireyler olduklarında da çocukluklarından ilham alabileceklerini unutmamalıyız. Çocuğunuz, geriye dönüp baktığında kendinden bir şey bulmayı, belki de çocukluk anılarından kendine başarı ilhamları yakalamayı ya da kendi çocuğuna “çocukluğundan tatlı bir anı” bırakmayı isteyecek.  olarak onlara oyunlarıyla kurdukları hayalleri çocuklarına da ulaştırabilmeleri, kendi ilhamlarını yakalayabilmeleri ve içlerindeki o masum çocuğa her an ulaşabilmeleri için zamansız ahşap oyuncaklar ürettik.


Ebeveynleri de Unutmadık

Büyükleri düşünmeden olmazdı. Oyun saatlerindeki gürültü bazen evin içindeki en büyük problem haline gelebiliyor ancak  tahta oyuncaklar evinizde gürültü kirliliği yapmazlar, kırılmaları zor olduğu için çocuklarımız oynarken içimiz rahat eder. Kırılan bir parçayı yutma endişesi taşımamıza gerek kalmaz.


CWW Toys ile Başka Hayatlara da Dokunmak Mümkün

Çocukluğumuzdan geriye aklımızda kalan oyuncaklarımız en basit olanlardır, basit olmalarına rağmen onlarla hayallerimizde neler neler yapmışızdır. Tahta kalem kutularımız değil midir bizlere okulu sevdiren? Bu yönüyle ahşap zamansızdır, eskimez ve her dokunuşta mutluluk verir. Mutluluk ise paylaştıkça artar, , oyundaş platformu ile her satın aldığınız oyuncakla, bu imkana sahip olmayan çocuklarımıza da mutluluk, oyun ve hayal dağıtıyor.

  • 100% Türk Malı
    Kayın & Gürgen Ağacı
    El Yapımı
Scroll To Top