Çocuklarınız, mutlulukla ve heyecanla oyun oynarken onları izlemek çok keyifli değil mi? Çocuğunun oyun kurduğunu görmek ve onun hayal dünyasından bazı ipuçları yakalayabilmek tüm ebeveynleri çok mutlu ediyor.

Oyun; çocuğun dış dünya ile irtibatını sağlayan, öğrenme sürecini destekleyen ve çocuğa arkadaşlığı, paylaşmayı öğreten en önemli unsurlardan biridir. Neredeyse tüm anne ve babalar; hoşlarına giden ve çocuğuna fayda sağlayacağını düşündükleri oyuncakları alır. Fakat burada önemli olan oyuncağı alırken çocuğun yaşına, gelişimine ve faydalarına göre tercih yapmaktır.

Oyun dönemi ya da okul öncesi çağ adı verilen üç ile altı yaş arası, çocukluğun en renkli dönemlerinden biridir. Bu dönem, çocukların bedensel ve zihinsel gelişimlerinin yanı sıra, kimlik gelişimi açısından da önem taşır. Araştırmacılar, çocuğun duygu, düşünce ve gelişme düzeyini anlamanın en iyi yolunun, onu oyun oynarken gözlemlemek olduğunu söylüyor. Çocuğun oyun oynadığı alanlar, aldığı roller ya da kullandığı materyaller, ebeveynler için onları tanıma fırsatı sunar.

Cwwtoys olarak; çocukların çok yaratıcı olduğu ve kişiliklerinin oluşmaya başladığı bu dönemde, pilli oyuncaklara ihtiyaç duymadıklarını düşünüyoruz. Son zamanlarda sağlıksız boya ve ham maddeden üretilen oyuncaklar her yerde karşımızda çıkıyor. Bu tarz oyuncaklar hem görüntü olarak güzel hem de fiyat anlamında daha ucuz oldukları için ebeveynlere çekici gelebilir ancak bunlar çocuğunuz için tehdit oluşturabilmektedir. Çocuğunuzun sağlıklı oyuncaklarla oynarken yaratıcılığını da geliştirmesini istiyorsanız, tam da aradığınız oyuncakları üretiyoruz. Oyuncaklarımızın hepsi el yapımıdır. Çocuğunuza zarar verecek herhangi bir katkı madde içermez. Hayvanlar dünyasından, arabalar; deniz altındaki yaşamdan teknelere kadar birçok farklı seçenek sunan Cwwtoys oyuncakları, çocuklarınızın hayal dünyasını genişletmeye yardımcı olmak için özel olarak tasarlandı.

Okul öncesi dönemin yanında bebekler için de seçenekler sunuyoruz. Bebeklik yani oral dönemde çocuklar dünyayı ağızlarıyla keşfetmeye çalışır. Çocuğunuzun ağzında kimyasal boyalar içeren ve plastik bir oyuncak olması gelişimini olumsuz etkileyerek ciddi sağlık sorunlarına sebep olabilir. Bebeklik döneminde Cwwtoys dişlikleri  güvenle tercih edebilirsiniz. %100 kayın ağacından üretilen dişliklerimiz, özellikle oral dönemdeki bebekler için doğru seçim olacaktır.

Ayrıca oyuncaklarımızın dayanıklı olması, çocuklarınızın onları uzun yıllar saklayabilmesine de olanak sağlıyor. Çocuğunuz ileride bir yetişkin olduğunda; çocukluk günlerini anmak isterse tek yapması gereken Cwwtoys  oyuncağına bakmak olacak.